scientific socieities

المجموعات التعلیمیة

المجموعة التنفیذیة

مجموعة الشؤون الجمرکیة

مجموعة التأمین

المجموعة المالیة

مجموعة فرص العمل

المجموعة التجاریة

المجموعة الصناعیة

المجموعة الحکومیة

أعضاء هیأت التدریس لمجموعات التعلیمیة لکلیة الادارة :

 التسلسل

الاسم

اللقب

المجموعةالتعلیمیة

البرید الالکترونی

 1 

 محمد حسن 

 ابراهیمی سروعلیا 

المجموعة التجاریة

 Moh.Ebrahimi_Sarvolia@iauctb.ac.ir 

 2 

 حسین 

 ادب 

المجموعة الصناعیة       

 Hos.Adab@iauctb.ac.ir 

 3 

 حسن 

 اسماعیل بور 

المجموعة التجاریة

 Has.Esmailpour@iauctb.ac.ir 

 4 

 حیدر 

 امیران 

    المجموعة الصناعیة    

 Hey.Amiran@iauctb.ac.ir 

 5 

 علیرضا 

 امیرکبیری 

   المجموعة الحکومیة

 Ali.Amirkabiri@iauctb.ac.ir 

 6 

 زهرا 

 برومند 

   المجموعة الحکومیة

 z.boroumand@iauctb.ac.ir 

 7 

 امیر 

 بیات ترک 

 المجموعة الصناعیة      

 Ami.Bayat_tork@iauctb.ac.ir 

 8 

 محمدابراهیم 

 پور زرندی 

 المجموعة الصناعیة      

 Moh.Mohammadpour_Zarandi@iauctb.ac.ir 

 9 

 کاوه 

 تیمور نجاد 

   المجموعة الحکومیة

 Kav.teimoornejad@iauctb.ac.ir 

 10 

 حمید 

 جعفریه 

 المجموعة التجاریة 

 Ham.Jafarieh@iauctb.ac.ir 

 11 

 منوجهر 

 جفره 

   المجموعة الحکومیة

 Man.Jofre@iauctb.ac.ir 

 12 

 مینا 

 جمشیدی 

  الجمرکیة  الشؤون

 Min.Jamshidi@iauctb.ac.ir 

 13 

 جعفر 

 حاجی بزرکی 

   المجموعة الحکومیة

 Jaf.hajibozorgi@iauctb.ac.ir 

 14 

 مهرداد 

 حسن زاده دوکوری 

المجموعة التجاریة   

 Meh.Hasanzadeh@iauctb.ac.ir 

 15 

 فریده 

 حق شناس کاشانی 

  المجموعة التجاریة

 f_haghshenas@iauctb.ac.ir 

 16 

 جلال 

 حقیقت منفرد 

  المجموعة الصناعیة    

 J_haghighat@iauctb.ac.ir 

 17 

 فرهاد 

 حنیفی 

 المجموعة التجاریة 

 Far.Hanifi@iauctb.ac.ir 

 18 

 عباس 

 حیدری 

  المجموعة التجاریة

 Aba.Heidari@iauctb.ac.ir 

 19 

 ناصر 

 خلیلی 

المجموعة الصناعیة       

 Nas.Khalili@iauctb.ac.ir 

 20 

 بهرام 

 خیری 

    المجموعة التجاریة

 Bah.kheiry@iauctb.ac.ir 

 21 

 محمد رضا 

 دادخواه چیمه 

    المجموعة التجاریة

 Moh.Dadkhah@iauctb.ac.ir 

 22 

 احد 

 دهقان زاده لنبران 

 المجموعة الصناعیة

 Aha.Dehghanzade@iauctb.ac.ir 

 23 

 محمود 

 دهکان 

   المجموعة الحکومیة

 Mah.Dahgan@iauctb.ac.ir 

 24 

 محمد رضا 

 ربیعی مندجین 

   المجموعة الحکومیة

 Moh.Rabiee_mondjin@iauctb.ac.ir 

 25 

 اعظم 

 رحیمی نیک 

   المجموعة التجاریة

 Aza.Rahiminik@iauctb.ac.ir 

 26 

 محمود 

 رضائی زاده 

 المجموعة التجاریة 

 Mah.Rezaeizade@iauctb.ac.ir 

 27 

 فرزام 

 زمانی 

    المجموعة الصناعیة

 Far.zamani@iauctb.ac.ir 

 28 

 غلامرضا 

 زمردیان 

 المجموعة التجاریة 

 Gho.zomorodian@iauctb.ac.ir 

 29 

 فرانک 

 زند نامدار 

   المجموعة الحکومیة

 Far.Zandnamdar@iauctb.ac.ir 

 30 

 سهیل 

 سرمد سعیدی 

   المجموعة التجاریة

 Soh.Sarmadsaeidi@iauctb.ac.ir 

 31 

 رسول 

 سعدی 

 المجموعة الحکومیة 

 Ras.Sadi@iauctb.ac.ir 

 32 

 علیرضا 

 سلوک دار 

    المجموعة الصناعیة

 A_soloukdar@iauctb.ac.ir 

 33 

 ناصر 

 سنائی دشتی 

   المجموعة التجاریة

 Nas.sanai_Dashti@iauctb.ac.ir 

 34 

 طهمورث 

 سهرابی 

   المجموعة الصناعیة

 Tah.Sohrabi@iauctb.ac.ir 

 35 

 نصرت اله 

 شادنوش 

   المجموعة الصناعیة

 Nos.Shadnoosh@iauctb.ac.ir 

 36 

 نرجس 

 شکری 

    المجموعة الحکومیة

 Nar.Shokri@iauctb.ac.ir 

 37 

 عباس 

 صالح اردستانی 

   المجموعة التجاریة

 Abb.Saleh_ardestani@iauctb.ac.ir 

 38 

 اصغر 

 صرافی زاده قزوینی 

   المجموعة التجاریة

 Asg.Sarafizadeh@iauctb.ac.ir 

 39 

 حسین 

 صفرزاده 

  المجموعة التجاریة

 Hos.Sarafizadeh@iauctb.ac.ir 

 40 

 سعید 

 صیاد شیرکش 

 المجموعة الحکومیة 

 Sae.Sayad_shirkosh@iauctb.ac.ir 

 41 

 حمید 

 طبایی زاده فشارکی 

 المجموعة الصناعیة      

 Ham.tabaiezade@iauctb.ac.ir 

 42 

 محمد 

 عباسی 

 المجموعة الحکومیة 

 Moh.Abasi@iauctb.ac.ir 

 43 

 جمشید 

 عدالتیان شهریاری 

    المجموعة الصناعیة    

 Jam.Edalatian_shahriari@iauctb.ac.ir 

 44 

 غلامرضا 

 عطوفی 

المجموعة الصناعیة    

 GHO.atoofi@iauctb.ac.ir 

 45 

 منصوره 

 علیقلی 

المجموعة التجاریة   

 Man.Aligholi@iauctb.ac.ir 

 46 

 داریوش 

 غلام زاده 

   المجموعة الحکومیة

 Dar.Gholamzade@iauctb.ac.ir 

 47 

 زاداله 

 فتحی 

 المجموعة الصناعیة      

 Zad.Fathi@iauctb.ac.ir 

 48 

 عارفه 

 فدوی اصغری 

  المجموعة الصناعیة    

 Are.fadavi_Asghari@iauctb.ac.ir 

 49 

 لیلا 

 فرجو 

المجموعة التجاریة   

 LeiLa_farjoo@iauctb.ac.ir 

 50 

 بیجن 

 فرهنگی 

  

 Bij.Farhangi@iauctb.ac.ir 

 51 

 میرفیض 

 فلاح شمس لیالستانی 

المجموعة التجاریة   

 Mir.Fallahshams@iauctb.ac.ir 

 52 

 بهروز 

 قاسمی 

المجموعة التجاریة   

 Beh.Ghasemi@iauctb.ac.ir 

 53 

 محمد رضا 

 کاباران زاد قدیم 

    المجموعة الصناعیة    

 Moh.Kabaranzade@iauctb.ac.ir 

 54 

 هاشم 

 کامکارزحمتکش 

     المجموعة الصناعیة    

 Has.Kamkar_Zahmatkesh@iauctb.ac.ir 

 55 

 مهدی 

 کریمی زند 

المجموعة التجاریة   

 Mah.Karimizand@iauctb.ac.ir 

 56 

 احمدرضا 

 کسرائی 

 المجموعة الصناعیة    

 Ahm.Kasraee@iauctb.ac.ir 

 57 

 عبداله 

 کولوبندی 

   المجموعة الصناعیة    

 Abd.Kolobandi@iauctb.ac.ir 

 58 

 حسن 

 یوریان ک

    المجموعة الحکومیة

 Has.Givarian@iauctb.ac.ir 

 59 

 محمد ابراهیم 

 محمد بور زرندی 

  الإدارة

 moh.mohammadpour_zarandi@iauctb.ac.ir 

 60 

 محمود 

 محمدی 

 المجموعة الصناعیة    

 Mah.Mohammadi@iauc

 61 

 اسمعیل 

 محمدی 

  المجموعة الحکومیة

 Ism.Mohammadi@iauctb.ac.ir 

 62 

 سهیلا 

 محمدیون 

    المجموعة الصناعیة    

 Soh.Mohammadiun@iauctb.ac.ir 

 63 

 محمد جواد 

 محمودی 

 المجموعة التجاریة     

 Moh.Mahmoodi@iauctb.ac.ir 

 64 

 محمدرضا 

 معتدل 

   المجموعة الصناعیة    

 Moh.Motadel@iauctb.ac.ir 

 65 

 حسین 

 معین زاد 

   المجموعة الصناعیة    

 Moinzad@iauctb.ac.ir 

 66 

 افسانه 

 ملکمی 

   المجموعة التجاریة   

 Afs.Malkami@iauctb.ac.ir 

 67 

 ماندانا 

 مومنی 

   المجموعة التجاریة   

 Man.Momeni@iauctb.ac.ir 

 68 

 حسن 

 مهر منش 

   المجموعة الصناعیة    

 Has.Mehrmanesh@iauctb.ac.ir 

 69 

 حسن 

 مهرمنش 

   المجموعة الصناعیة    

 Has.Mehrmanesh@iauctb.ac.ir 

 70 

 صفیه 

 مهری نژاد 

 المجموعة التجاریة     

 Saf.Mehrinejad@iauctb.ac.ir 

 71 

 مهرزاد 

 مینوئی 

 المجموعة التجاریة     

 Meh.Minouei@iauctb.ac.ir 

 72 

 حسین 

 نزاکتی علیزاده 

   المجموعة التجاریة   

 Hos.Nezakati_Alizadeh@iauctb.ac.ir 

 73 

 سید کامران 

 نوربخش 

   المجموعة التجاریة   

 Kam.nourbaksh@iauctb.ac.ir 

 74 

 احمد 

 ودادی 

   المجموعة الحکومیة

 Ahm.Vedadi@iauctb.ac.ir 

 75 

 سید ذبیح اله 

 هاشمی 

    المجموعة الصناعیة    

 Zab.Hashemi@iauctb.ac.ir